Modne rajstopy

rajstopyJak wybrać najmodniejsze rajstopy? Wiele sklepów z bielizną ma ich w ofercie całe mnóstwo. Można zgubić się w tej wielkiej ilości wzorów i kolorów. Skąd więc wiedzieć, które rajstopy będą w danym sezonie najmodniejsze? Przede wszystkim należy zadać sobie pytanie, czy to właśnie modą powinniśmy się kierować najbardziej. Ślepe podążanie za mogą niejedną kobietę już zgubiło. Dlatego najwyższy czas zmienić pytanie: czy to jest modna? na: czy dobrze w tym wyglądam? I nie dotyczy to tyko produktu, jakim są rajstopy. Dotyczy to bez mała wszystkiego, co tylko możemy założyć na siebie.

  • Sukienek,
  • bluzek,
  • butów.

Co z tego, że modne są spódnice ze skosu, jeśli dziewczyna o figurze gruszki, jeszcze ważąca nieco więcej niż wieszak, nie będzie w takiej nigdy dobrze wyglądać. Podobnie ze spodniami typu rurki. Osoby o sporych udach nigdy w takich spodniach nie będą wyglądać dobrze. Jeśli chodzi o rajstopy, jest tak samo. Nieważne, jak bardzo modne są na przykład kabaretki. Jeśli nie masz bardzo długich nóg, do tego szczupłych, nie zakładaj ich, i już. Każde wzory, jakimi ubrane są twoje rajstopy mają znaczenie. Nie chcesz chyba, aby drogie i piękne rajstopy miały działanie przeciwne do zamierzonego, czyli jednym słowem pogrubiały ci nogi!

Dlatego zamiast na modę, w pierwszej kolejności patrz na właściwości. Czy dobrze będzie ci w danym

  • wzorze?
  • Kolorze?
  • Fasonie?

Niestety, często najmodniejsze są rzeczy, w których większość z nas wcale nie wygląda dobrze, dlatego należy wyjątkowo uważać w tym zakresie!
Rajstopy

One thought on “Modne rajstopy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *