Bluzki bez rekawow

bluzki bez rekawkowW tym sezonie bardzo modne są bluzki bez rękawów. Zarówno takie, które pokazują całe plecy, jak i te przez jedno ramię. Jednak aby ładnie w takich bluzkach wyglądać, niezbędne są ramiączka silikonowe. Chodzi o to, aby nie było widać ramiączek naszego stanika. Ramiączka silikonowe pomogą rozwiązać ten problem. Są one niewidoczne, zwłaszcza z daleka. Inną doskonałą cechą ramiączek jest fakt, iż można je kupować w zestawach po dwie sztuki. Wiele kobiet myśli, że aby nosić sukienkę bez rękawów czy na ramiączka, muszą kupić specjalnie do niej nowy stanik. Nie jest to zgodne z prawdą! Można kupić same ramiączka i po prostu wymienić je w dowolnym staniku.
Jest to świetne rozwiązanie, dzięki niemu nosić własny ulubiony stanik, który nigdy nas nie zawiódł, nawet do sukienek bez ramiączek. Takie sukienki są popularne zwłaszcza latem, dlatego też właśnie wtedy tak wielką popularnością cieszą się ramiączka silikonowe. Dzięki nim mamy okazję nosić piękne sukienki nawet bez ramion do naszej ulubionej bielizny. Należy jednak pamiętać, że ramiączka silikonowe nie są odpowiednie na każdą okazję. bluzki bez rekawowZależnie od budowy ciała, czasami lepiej jest założyć sukienkę bez biustonosza. Kiedy jest bardzo gorąco, ramiączka silikonowe mogą się brzydko odznaczać, ponieważ nie przepuszczają powietrza.
Dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie wypróbowanie ich wcześniej, a nie zakładanie od razu na wielką okazję. Wypróbować je można nawet do bluzki całkowicie zabudowanej, jednak dopiero przy odkrytych ramionach przekonamy się, jak działają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *